Czyściwo bawełniane kolorowe STANDARD 10kg CAŁE Zobacz większe

Czyściwo bawełniane kolorowe STANDARD 10kg CAŁE

Nowy produkt

Czyściwo bawełniane kolorowe STANDARD 10kg CAŁE

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

13,53 zł brutto

Więcej informacji

Czyściwo bawełniane kolorowe STANDARD 10kg CAŁE

Czyściwo bawełniane "STANDARD" kolorowe CAŁE niecięte selekcjonowane o bardzo dobrych właściwościach czyszczączących 1szt=10kg

Nasze czyściwo STANDARD dobrze wchłania wodę, oleje, tłuszcze,wszelkie rozpuszczalniki, smary. Idealne do utrzymania miejsca pracy w czystości przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego wskaźnika cena/jakość. Jest to czyściwo bawełniane - elanobawełna oraz mieszanki o różnych proporcjach i stosunkach zawartości bawełny.

W naszym czyściwie domieszka nowoczesnego poliestru sprawia, że bawełniane materiały o wiele mniej się gniotą i mają jeszcze lepsze właściwości oddawania wilgoci i oddychania. Bawełna ta jest trwalsza i mniej podatna na uszkodzenia, płyny dobrze przyjmuje oraz dobrze oddaje. Ta uszlachetniona bawełna nadaje się do wielokrotnego użycia po oczyszczeniu wtórnym.

Czyściwo STANDARD stosowane jest w wielu zakładach przemysłowych, produkcyjnych, usługowych, wydobywczych wszędzie tam, gdzie jest potrzebne czyściwo wytrzymałe, odporne na siły rozrywające stosowane do mechanicznego usuwania zabrudzeń. Czyściwo jest specjalnie segregowane zrobione z różnej proporcji mieszanek bawełny, nowoczesnego poliestru lub wiskozy . Czyściwo nie jest pocięte na kawałki różnej wielkości i oczyszczone z guzików, zamków, i innych elementów, które mogły by porysować polerowaną, czyszczoną powierzchnię.

Nasze czyściwo jest sprasowane w kostki o rozmiarach 40x40x20cm. W 1 kostce jest 10 kg wysokogatunkowego czyściwa..